Kurumsal
Demirdöküm Şirket Profili Ve Hizmet Kalitesi

                                 DEMİRDÖKÜM ŞİRKET PROFİLİ

                                 

Isıtma, su ısıtma ve iklimlendirme sektörlerinde faaliyet gösteren DemirDöküm 1954 yılında İstanbul'da kurulmuştur. DemirDöküm; kuruluşundan bu güne geçen süre içerisinde Türk sanayisinin gelişmesine katkılarda bulunmuş, birçok yeni yatırımı hayata geçirmiş, tüketicisine üstün teknoloji sunmuş, sektördeki kaliteyi her geçen gün yükseltmiştir.


Türk tüketicisi, ısıtma sektöründeki bir çok cihaz, sistem ve hizmetle DemirDöküm aracılığı ile tanışmıştır. Türkiye' de ilk döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör ve kombi üretimini gerçekleştirmiş olan firmamızın markası "ısı konforu" ile özdeşleşmiştir.


                               DEMİRDÖKÜM HİZMET KALİTE ANLAYIŞI


DemirDöküm, VİZYON TEKNİK SERVİS Uzman kadrosu ile (0212) 555 40 32 - 555 40 33 numaralı Demirdöküm Servis çağrı merkez numaralarından 7/24 Teknik Servis Ve Arıza konularında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ayrıca, güçlü servis teşkilatı ile de müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak, satış sonrası hizmetlerini çok hızlı bir şekilde karşılamaktadır.


DemirDöküm, bugün yaygın Teknik servis ve satış noktası ağı ile Türkiye ısıtma sektöründe lider konumdadır.


2007 yılında dünya ısıtma sektörünün lider firması Vaillant Group bünyesine katılan DemirDöküm, bu sinerjinin de katkısı ile iç pazardaki liderliğine, ihracattaki önemli atılımlarını da eklemektedir.